Новини КиївщиниОбухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

ФОП – платникам єдиного податку І групи: сплатити ЄСВ за червень необхідно до 20 липня

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що Законом України від 04.12.2020 року №1072-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” встановлено пільги для платників податків, зокрема, для ФОП-  платників єдиного податку І групи.

Так, платників єдиного податку І групи тимчасово звільнено від сплати єдиного податку, а також від нарахування, обчислення та сплати єдиного соціального внеску за себе за періоди з 01 грудня 2020 року по 31 травня 2021 року включно.

При цьому такі періоди включаються до страхового стажу підприємця та вважається, що страхові суми було сплачено у розмірі мінімального страхового внеску, визначеного законодавством для кожного з таких періодів.

Починаючи з 01 червня 2021 року, для платників єдиного податку І групи відновлено обов’язок сплати єдиного податку та єдиного соціального внеску.

Нагадуємо, що сплатити єдиний соціальний внесок  за червень 2021 року необхідно до 20 липня 2021 року.

ГУ ДПС у Київській області

Показати ще
WordPress Lessons