НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Голова Обухівської РДА Олександр ГОМОН взяв участь у розширеній нараді керівництва ГУ ДПС у Київській області

10 червня у сесійній залі Обухівської райради відбулась розширена нарада керівництва ГУ ДПС у Київській області з керівниками об’єднаних територіальних громад Обухівського району щодо організації роботи з наповнення місцевих бюджетів та заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, а також з інших актуальних питань податкового законодавства.

Участь у заході взяв голова Обухівської Районної державної адміністрації Олександр ГОМОН, очільник районної ради Антон Карманов, представники правоохоронних структур Обухівщини тощо. До участі у нараді долучився начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов.

Лейтмотивом зустрічі стала організація роботи з наповнення місцевих бюджетів, зокрема, мобілізація резервів та заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Говорили також про взаємодію з платниками, які мають податковий борг, у тому числі з комунальними підприємствами району, про що розповідав заступник начальника податкової служби пристоличного регіону Михайло Огерук. Питання своєчасної сплати єдиного внеску, а також погашення заборгованості детально окреслив Василь Фатхутдінов, начальник ГУ Пенсійного фонду у Київській області.

Чималу увагу зосередили податківці на інвентаризації земельних ділянок та перегляді договорів оренди з урахуванням цільового призначення. Окремо під час роботи обговорили надходження акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі товарами підакцизної групи.

Крім того, зацікавленість присутніх, у першу чергу, для практичного використання, викликали й презентаційні матеріали, у яких докладно викладено інформацію у розрізі кожної територіальної громади щодо загальної кількості платників, надходження податків і зборів, їхня динаміка, динаміки податкового боргу, нормативно-грошової оцінки земельних ділянок по сільгоспвиробникам –  платникам єдиного податку IV групи, розмір з/п працівників, структури земель тощо.

Онлайн трасляція

 

ПРЕС-СЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РДА

 

Показати ще
WordPress Lessons