АнонсиНовиниНовини Київщини

Запрошуємо взяти участь у круглому столі з обговорення сфери смарт-спеціалізації Київської області «Виробництво інноваційних харчових продуктів з вдосконаленими споживчими якостями (функціональна їжа)» у галузях виробництва хліба, хлібобулочних, борошняних, круп’яних виробів та кормів

У колі стейкхолдерів обміняємося інформацією та баченням пріоритетів розвитку визначених галузей у сфері смарт-спеціалізації Київської області – «Виробництво інноваційних харчових продуктів з вдосконаленими споживчими якостями (функціональна їжа)», обговоримо перспективи створення регіонального кластеру функціональних продуктів.

Метою круглого столу є обмін думками, ідеями, пропозиціями та баченням того, в чому саме полягає унікальність Київщини у цій сфері, що забезпечить її розвиток протягом найближчих 7 років.

Серед запрошених – представники департаментів облдержадміністрації, науковці Національного університету харчових технологій, Інституту продовольчих ресурсів НАН України, Київського кооперативного інституту бізнесу і права, представники асоціацій та виробничих підприємств. Враховуючи посилення впливу регіональної влади в умовах децентралізації, до участі у круглому столі запрошено представників територіальних громад Київщини.

 

Круглий стіл відбудеться 29 січня 2021 року з 10.00 до 12.00.

Програма круглого столу: http://bit.ly/39QoHJ8

Для участі у заході та отримання посилання на підключення необхідно заповнити реєстраційну форму http://bit.ly/InnovationKODA

Департамент економіки та цифровізації Київської ОДА, контактний тел. 286-87-49

 

Інформаційний вісник Хлібопекарська галузь 2020

Енергоефективність у хлібопекарській галузі

Показати ще
WordPress Lessons