КультураНовиниНовини Обухівщини

6 грудня, українці відзначають День Збройних сил України

Відзначаючи це свято, ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави!  Від вас залежить наш спокій і наше мирне та вільне майбутнє!

Український народ довіряє вам – своїм військовим, адже ви забезпечуєте надійну оборону, недоторканність та територіальну цілісність Вітчизни, і за це вам щира вдячність!

Привітати військовослужбовців на передодні професійного свята до Обухівського районного військового комісаріату завітали голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон та Обухівський міський голова Олександр Левченко. Кращих із кращих нагородили подяками та почесними грамотами.

Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби, мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди!  Підтримки бойових товаришів та рідних, віри у справедливість та щасливе майбутнє нашої країни!

Обухівська районна державна адміністрація зичить Вам здоров’я та сил, миру та спокою, добра та достатку вашим оселям! Незламної волі, успіхів, нехай серця наповнюють почуття гордості та патріотизму  за свою справу та на благо українського народу!

Показати ще
WordPress Lessons