НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОсвіта та наука

Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступні нові онлайн-ресурси:

Освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії, електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.

Цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчими місяцями.

Цей серіал, для всіх хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.

Під час курсу ви дізнаєтеся, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі (0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу).

Що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково – на ці чи інші питання відповість наш серіал.

Освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, прискорення процесу оцифрування інформації та використання інтернет-технологій під час її оприлюднення та взаємодії з громадським суспільством (0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу).

Показати ще
WordPress Lessons