НовиниНовини КиївщиниНовини Обухівщини

Уряд виділив майже 700 млн грн на першочергові кроки з ліквідації наслідків повеней на заході України

Кабінет міністрів України прийняв рішення про виділення майже 700 млн грн коштів на першочергові кроки з ліквідації наслідків повеней в західних областях України.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, відповідний проект розпорядження був схвалений на позачерговому засіданні уряду в четвер, 25 червня.

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко повідомив, що проект розпорядження про надання допомоги населенню та проведення першочергових, невідкладних аварійно-відновлювальних заходів передбачає виділення коштів з резервного фонду державного бюджету сумою 672 млн грн.

“Зокрема, передбачається виділення 480 млн грн для потреб Івано-Франківської області, що постраждала від повеней найбільше. Чернівецька та Закарпатська області отримають по 30 млн грн, Львівська – 10 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Також кошти на відновлювальні роботи отримають Державне агентство водних ресурсів України в сумі 92 млн грн, Державне агентство лісових ресурсів – 30 млн грн, а також установи, які проводять рятувальні роботи: Державна служба з надзвичайних ситуацій, Національна гвардія і Національна поліція.

“Це перше наше рішення. У міру того, як будемо отримувати нові розрахунки, будемо приймати додаткові рішення про виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії”, – зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Показати ще
WordPress Lessons