Молодь та спортНовини ОбухівщиниНовини Уряду Українисоціальний захист населення

Графік особистого прийому громадян керівниками Міністерства соціальної політики України

Г Р А Ф І К

 особистого прийому громадян керівниками Міністерства соціальної політики України

Посада,

прізвище, ім’я, по батькові

День прийому Часи прийому
Міністр

СОКОЛОВСЬКА Юлія Сергіївна

четвертий

понеділок

кожного місяця

 

з 15.00 до 17.00

 

Державний секретар

БОГАЧОВА Олена Віталіївна

перший четвер

кожного місяця

з 15.00 до 17.00
Заступник Міністра з питань європейської інтеграції

НІЖИНСЬКИЙ Сергій Сергійович

другий вівторок

кожного місяця

з 11.00 до 13.00
Заступник Міністра

НЕНЮЧЕНКО Наталія Вікторівна

другий четвер

кожного місяця

з 15.00 до 17.00
Заступник Міністра

КОВАЛЬ Олег Петрович

четвертий четвер

кожного місяця

з 15.00 до 17.00
Заступник Міністра

МУЗИЧЕНКО Віталій Володимирович

перший вівторок

кожного місяця

з 11.00 до 13.00

Особистий прийом громадян проводиться в громадській приймальні Мінсоцполітики за адресою: вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ.

Особистий прийом громадян керівниками і спеціалістами самостійних структурних підрозділів Міністерства проводиться без попереднього запису щодня, крім вихідних і святкових днів:

з понеділка по четвер – з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;

у п’ятницю – з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 15.30.

Напередодні святкових і неробочих днів проведення особистого прийому громадян скорочується на одну годину.

Під час попереднього запису на особистий прийом з’ясовуються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, чи звертався громадянин до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення місцевої державної адміністрації, органу місцевого самоврядування,
а також центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується
та координується через Міністра соціальної політики України (далі – органи влади), до повноважень яких належить вирішення порушеного питання; вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином для обґрунтування своєї заяви (клопотання), скарги або пропозиції (зауваження), з’ясовується, яка відповідь була надана або яке рішення з порушеного питання було прийнято відповідним органом влади, визначається структурний підрозділ апарату Міністерства, що проводитиме особистий прийом, або орган влади для вирішення порушеного питання по суті (у разі відсутності позиції цього органу).

 

Особистий прийом громадян першим заступником Міністра, заступниками Міністра, заступником Міністра з питань європейської інтеграції та державним секретарем (далі – керівники Міністерства) проводиться відповідно до розподілу обов’язків між Міністром соціальної політики України, його першим заступником та заступниками лише за попереднім записом у громадській приймальні Міністерства у визначені графіком особистого прийому громадян керівниками Міністерства дні та час.

Запис громадян на прийом до керівників Міністерства проводиться у разі, якщо питання, порушене громадянином, залишилось не вирішеним по суті після особистого прийому керівниками і спеціалістами структурних підрозділів Міністерства відповідно до компетенції.

У разі відсутності одного з керівників Міністерства особистий прийом громадян проводиться уповноваженою ним посадовою особою.

Попередній запис на особистий прийом до керівників Міністерства проводиться не пізніше ніж за 3 робочих дні до дати проведення особистого прийому:

з понеділка по четвер – з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;

у п’ятницю – з 09.30 до 13.00 та з 14.00 до 15.30.

Напередодні святкових і неробочих днів проведення попереднього запису громадян на особистий прийом скорочується на одну годину.

 

Попередній запис на особистий прийом до Міністра проводиться з 10-ї до 13-ї години безпосередньо у день прийому.

Запис громадян на особистий прийом до Міністра проводиться у разі, коли питання, порушене громадянином, не вирішено після особистого прийому заступниками Міністра відповідно до компетенції.

У разі відсутності Міністра особистий прийом проводить уповноважена ним посадова особа.

Графік Мінсоцполітики_січень 2020

Показати ще
WordPress Lessons