Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Виїзні прийоми в пунктах обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

За період з 14 грудня по 20 грудня 2019 року відповідно до графіку виїзних прийомів в пунктах обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) проведено 4 виїзних прийоми та прийнято 68 осіб , а саме с. Трипілля 18.12.2019 – 12 осіб; м. Українка 17.12.2019 та 19.12.2019 року – 45 осіб та м. Українка 17.12.2019 виїзд за місцем проживання по пенсіонера з обмеженими можливостями прийнято 1 особу.

Спеціалістами відділу надані роз’яснення змін в пенсійному законодавстві з 01.12.2019 року, розмір прожиткового мінімуму для осіб , які втратили працездатність  підвищено з 1564 грн. до 1638 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб які втратили працездатність. Перерахунок здійснюється за матеріалами пенсійної справи автоматично, без звернення пенсіонера до органу Пенсійного фонду України.

Також питання на прийомі стосувалися призначення пенсії та перерахунку пенсій,  видача довідок про розмір пенсії (доходи), прийнято заяви на виготовлення пенсійних посвідчень, отримано заяви для виплати пенсії через банківські установи видано 2 трудові книжки після призначення пенсії, зареєстровано 5 осіб на послугу СМС інформування та інші консультації по питаннях пенсійного забезпечення.

Показати ще
WordPress Lessons