Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Зустріч в УВП УТОС

3 грудня 2019 року  в Обухівському учбово – виробничому підприємстві українського товариства сліпих традиційно відбулася зустріч в трудовому колективі, приурочена до Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Керівник підприємства Геля В.М. розповів про досягнення підприємства по випуску і реалізації продукції УВП УТОС та податки, які сплачені в державу.

Начальник Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Наталія Василишина розповіла про зміни в пенсійному законодавстві з 01.12.2019 року, розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність  підвищено з 1564 грн. до 1638 грн. в зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб які втратили працездатність. Перерахунок здійснюється за матеріалами пенсійної справи автоматично, без звернення пенсіонера до органу Пенсійного фонду України.

Показати ще
WordPress Lessons