Вiддiл обслуговування громадян № 13 (сервiсний центр) управління обслуговування громадян Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Київськiй областiНовиниНовини Обухівщини

Виїзні прийоми в пунктах обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

19 та 21 листопада 2019 року  згідно графіків роботи пунктів  обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  спеціалістом відділу О. Кравченко проведено 2 виїзні прийоми в м. Українка,  прийнято – 53 пенсіонера, в т.ч. проведено виїзний прийом за місцем проживання до особи з обмеженими фізичними можливостями для переводу пенсійної справи з іншого району.

20.11.2019 року спеціалістом відділу О.  Куценко проведено виїзний прийом в пункті обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) в с. Трипілля, прийнято 15 громадян.

Питання які порушувалися на прийомі стосувалися перерахунків пенсій, отримання пенсії через банківські установи, видача пенсійних посвідчень, видача трудової книжки після призначення пенсії та проведення перевірки пенсійної справи, оформлення запитів на перевід пенсійної справи з інших районів та інші консультації по питаннях пенсійного забезпечення.

Виїзний прийом  в м. Українка відбувається з використанням новітніх методів обслуговування громадян, саме з використанням криптографічного токена — компактного пристрію, призначеного для забезпечення інформаційної безпеки користувача, також використовується для ідентифікації його власника, безпечного віддаленого доступу до інформаційних ресурсів і т. д.

Показати ще
WordPress Lessons