НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятостісоціальний захист населення

«ОБЕРИ МАЙБУТНЄ»: ХТО НАЙКМІТЛИВІШИЙ ТА НАЙВИНАХІДЛИВІШИЙ СЕРЕД КОМАНД ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ?

Відповісти на це нелегке запитання намагалися не тільки члени журі, а й гучні та веселі вболівальники  п’яти  шкільних команд Обухівського району під час проведення 07 листопада 2019 року відбіркового туру профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє» у форматі конкурсу винахідливих та кмітливих (КВК). Даний конкурс запроваджено службою зайнятості ще у  2011 році та, як показує практика, він став найбільш цікавим та улюбленим для школярів на протязі багатьох років.

Цьогоріч у змаганні взяли участь 5 команд: «Семенівський квартал» (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «220 В» (Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Фантастична вісімка» (Українська СЗОШ І-ІІІ ст.), «Тьотя Валя» (Великодмитровицька ЗОШ І-ІІІ ст.)  та  команда «За покликом серця» (Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст.). Поуболівати за КВК-команди своїх шкіл прийшли учні та вчителі.

Програма відбіркового етапу КВК «Обери майбутнє» складалася з трьох конкурсів: «Візитівка»,  «Конкурс капітанів» та «Музичний конкурс». Для успішного виконання завдань учасники повинні були добре орієнтуватися у світі професій, бути винахідливими та кмітливими, а ще гарно співати, танцювати, володіти художнім словом.

Головною родзинкою цього заходу було багато жартів, адже профорієнтаційний захід проходив у форматі КВК. Команди-учасниці презентували професії  вчителя,  вихователя,  продавця, електрика,  водія та ін. Цікаві жарти прозвучали під час конкурсу капітанів. Атмосфера в залі була насичена веселим настроєм.

Нелегко довелося компетентному журі, та все ж переможцем конкурсу стала команда  «Семенівський квартал»  Семенівської  ЗОШ. Усі команди-учасниці  КВК «Обери майбутнє» отримали грамоти, а  переможець – ще й сертифікат на отримання подарунка від служби зайнятості.

Сподіваємось, що КВК подарував учасникам команд та їхнім вболівальникам не тільки позитивні емоції та приємні хвилини спілкування, а й допоміг  школярам більш детально ознайомитись з тими професіями, які вони презентували.

Показати ще
WordPress Lessons