АнонсиНовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

Шановні роботодавці!

В рамках всеукраїнського турне роботодавців 29-30 жовтня 2019 року у м.Київ заплановано проведення Загальноміської зустрічі роботодавців «STUD-FEST «IMPULSE» для студентів та випускників, які бажають працевлаштуватись в Україні. Ініціатором заходу виступає Центр кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ, який проводить такі заходи з 2009 року у великих містах країни: Київ, Одеса, Львів, Дніпро.

Метою заходу є допомога у працевлаштуванні студентів та випускників, налагодження діалогу між молоддю та роботодавцями, підбір кандидатів для стажування та практики, поширення інформації про сучасний стан ринку праці у м.Київ та України в цілому.

Формат кар’єрного студентського фестивалю передбачає представлення інформаційних стендів роботодавців, де відбуватиметься безпосереднє спілкування представників компаній з відвідувачами, проведення презентацій роботодавців та студентських програм, організацію навчальних семінарів з питань працевлаштування із залученням експертів та компетентних фахівців.

Детальніше ознайомитися з подією та зареєструватися роботодавцю на участь можна тут: http://fest.stud-point.com/. При реєстрації прохання у полі «З якої Ви компанії?» після назви ПОУ в дужках зазначити «КОЦЗ».

Контактна особа ТОВ «СТУД-ПОІНТ»: Рождествіна Софія, заступник керівника проекту, тел.099-075-93-73

 

Про свою участь у заході просимо повідомити Обухівську міськрайонну філію КОЦЗ до 23 жовтня 2019 року за тел.(04573)-53671,  53672, 53673 або на ел.адресу:obuhiv_cz_@ukr.net

Показати ще
WordPress Lessons