Енергоефективність та енергозбереженняНовиниНовини Уряду України

Держенергоефективності з австрійськими та італійськими експертами Проекту Twinning продовжує роботу над розвитком «чистої» енергетики України за європейськими нормами

Під час 2-го засідання Наглядової ради Проекту Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики України» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із австрійськими та італійськими партнерами обговорили поточний стан співпраці, а також окреслили пріоритети роботи на наступні 3 місяці.

Зокрема, експерти профільних відомств Австрії та Італії разом із фахівцями Держенергоефективності розпочали співробітництво із ґрунтовного аналізу:

– процесу імплементації 28-ї Директиви ЄС щодо розвитку «чистої» енергетики;

– виконання Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 року;

– популяризації переваг використання «чистих» джерел енергії.

У свою чергу іноземні фахівці провели низку семінарів, під час яких роз’яснили нове законодавство ЄС у відновлюваній енергетиці та особливості розроблення інтегрованих планів дій з енергетики та клімату до 2030 року.

  • В обговоренні зазначених питань також брали участь представники Комітету ВРУ ПЕК, Міненерговугілля, Укренерго, профільних асоціацій, наукових установ,  міжнародних організацій та інших стейкхолдерів.
  • Наразі розпочинається важливий етап Проекту Twinning, в рамках якого планується зосередитися на таких завданнях:
  • удосконалення законопроекту щодо розвитку сфери виробництва та використання рідкого біопалива;
  • розробка вторинного законодавства щодо налагодження системи обліку частки біопалива в загальному обсязі продажу палива;
  • запровадження системи видачі гарантії походження енергії, виробленої з відновлюваних джерел;
  • підвищення обізнаності суспільства щодо переваг використання відновлюваних джерел.

http://saee.gov.ua

Показати ще
WordPress Lessons