КультураНовиниНовини Обухівщини

Збереження нематеріальної культурної спадщини

12 черня 2019 року в м. Києві на базі Національного музею Тараса Шевченка, за підтримки Українського центру культурних досліджень, який реалізовує проект ЮНЕСКО « Оцінка потреб для зміцнення національного потенціалу України у розробці стратегії щодо захисту НКС»,  відбувся семінар за участю міжнародних експертів ЮНЕСКО  та національних експертів.
Завдяки Ніколаю Вукову (Болгарія) та Іллі Фетисову (Україна) – міжнародним фасилітаторам  ЮНЕСКО,  всі учасники семінару мали змогу більш детально ознайомитися з базовими концептами та оперативними Директивами Конвенції 2003 року  та їх виконанням. Семінар проходив в форматі живого обговорення питань, які є найбільш не вирішеними в сфері культури та суміжних галузей.
Ознайомившись з нематеріальною культурною спадщиною Болгарії, яку презентував  Ніколай Вуков, приємно відзначити, що багато традицій та обрядів в багатьох аспектах проведення мають схожість.
Завдяки таким семінарам та взаємодії з міжнародними експертами  усвідомлюєш, що кожен елемент НКС має бути охопленим на кожній території України задля збереження нашого минулого.
“Розумна людина завжди повинна пам’ятати про те, що, будучи нащадком минулого, вона, одночасно, є батьком майбутнього” – Герберт Спенсер.
Показати ще
WordPress Lessons