АнонсиНовини

Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач

Обухівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області інформує що, з метою проведення роз’яснювальної роботи та підвищення рівня обізнаності щодо особливостей впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, розроблено безкоштовний навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач».

Навчальний курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи НАССР та доступною мовою пояснює непрості питання даної системи. Курс спрямований насамперед на представників бізнессередовища, але буде корисним і цікавим як фахівцям державного сектору в харчовій галузі, так і споживачам. Навчання повністю безкоштовне, воно побудоване у вигляді відеолекцій. За результатами успішного проходження курсу учасники отримають відповідні сертифікати.

Зареєструватися на безкоштовний курс можна за посиланням:  https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about

Показати ще
WordPress Lessons