НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури

Розширена нарада з органами місцевого самоврядування щодо заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

15.11.2018 за участю виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації Сергія Івановича Коваленка відбулася розширена нарада з органами місцевого самоврядування щодо заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення та організації роботи із наповнення місцевих бюджетів на території обслуговування Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області.
В нараді прийняли участь представники Головного управління державної фіскальної служби у Київській області та керівники органів місцевого самоврядування Обухівського, Кагарлицького, Миронівського та Богуславського районів.
Державна бюджетна політика щодо місцевих бюджетів буде спрямована на розбудову спроможної, прозорої та підзвітної системи управління місцевими фінансами, орієнтованої на досягнення цілей сталого та економічного соціального розвитку.
Задля цього ми повинні спільними зусиллями та шляхом тісної взаємодії досягти ліквідації тіньових схем оплати праці, викорінити з практики застосування таких явищ, як неоформлені трудові відносини, виплата заробітної плати “у конверті”, забезпечити повну сплату майнових податків громадянами, які є власниками майна на територіях місцевих громад нашого краю.

Шановні гості, запрошені, дякуємо  Вам за участь  у спільній нараді.

Переконаний, що і представники Головного управління державної фіскальної служби у Київській області і учасники сьогоднішньої наради –  керівники органів місцевого самоврядування Обухівського, Кагарлицького, Миронівського та Богуславського районів прагнуть досягнення спільного результату: забезпечення наповнення дохідної частини бюджетів місцевих громад.

Державна бюджетна політика щодо місцевих бюджетів буде спрямована на розбудову спроможної, прозорої та підзвітної системи управління місцевими фінансами, орієнтованої на досягнення цілей сталого та економічного соціального розвитку.

Задля цього ми повинні спільними зусиллями та шляхом тісної  взаємодії досягти  ліквідації  тіньових схем оплати праці, викорінити з практики застосування таких явищ, як неоформлені трудові відносини, виплата заробітної плати “у конверті”, забезпечити повну сплату майнових податків громадянами, які є власниками майна на територіях місцевих громад нашого краю.

Впевнений, сьогодні  спільно з вами  досягнемо тих рішень, які можуть стати оптимальними для  організації спільної роботи у цих напрямках. Формою нашої спільної наради повинен бути діалог, направлений на пошук зважених, мудрих рішень, а поставлені вами запитання, впевнений, не залишаться без фахової відповіді.

Показати ще
WordPress Lessons