НовиниНовини Обухівщини

Ліквідація наслідків погодних умов у Обухівському районі

Недарма в народі кажуть: готуй сани влітку, а воза – взимку.

Своєчасна підготовка до осінньо-зимового періоду 2018/2019 року в Обухівському районі дала змогу оперативно відреагувати на перший снігопад.

Завдяки тісній співпраці та взаємодії дорожньо-експлуатаційних підприємств, що здійснюють експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, Обухівської районної державної адміністрації та Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області забезпечено безперебійний рух автомобільного транспорту на автомобільних дорогах загального користування в Обухівському районі.

На деяких ділянках доріг через ускладнення погодних умов спостерігалося тимчасове сповільнення руху великовагового та великогабаритного транспорту. Для забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту задіяно необхідну дорожню техніку. Дорожньо-експлуатаційні підприємства, що здійснюють експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, працюють у цілодобовому режимі.

Звертаємо особливу увагу водіїв на безпеку дорожнього руху на засніженій дорозі та необхідність заміни літніх шин на зимові.

Бережіть себе та своїх близьких!

Показати ще
WordPress Lessons