НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівський відділ поліції ГУНП в Київській областіОбухівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Київській області

Проведено робочу нараду з питання зимового утримання автомобільних доріг загального користування

За результатами наради у голови Київської обласної державної адміністрації О. Терещука від 30.10.2018 з метою упередження виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2018/2019 року на автомобільних дорогах загального користування в Обухівському районі 01.11.2018 виконуючим обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації С. Коваленком ініційовано та проведено робочу нараду з питання зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

Участь у нараді взяли представники Обухівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, Обухівського відділу поліції ГУ НП у Київській області та ТОВ «Веларм».

Під час наради обговорювались важливі питання, зокрема:

  1. Встановлення обмежувальних знаків на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення на період можливого ускладнення погодних умов;
  2. Взаємодія дорожньо-експлуатаційних служб із Обухівським відділом поліції ГУ НП у Київській області;
  3. Наявність та можливість встановлення мобільних пунктів обігріву;
  4. Можливість залучення додаткової снігоочисної техніки (за необхідності) від інших приватних підприємств, установ та організацій.

За результатами прийнято рішення щодо організації розширеної наради з питання сталого проходження осінньо-зимового періоду 2018/2019 року.

Враховуючи досвід минулого осінньо-зимового періоду, питання сталого проходження осінньо-зимового періоду 2018/2019 року перебуває на особливому контролі у виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації С. Коваленка.

Показати ще
WordPress Lessons