НовиниНовини ОбухівщиниОбухівська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості

ШАНОВНІ СТАРШОКЛАСНИКИ!

Ви хочете провести канікули цікаво і з користю?

Ви  вже обрали майбутню професію, визначились з навчальним закладом?

Якщо ще ні, або маєте сумніви щодо вибору, фахівці Обухівської  міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості допоможуть вам у цьому.

Безкоштовні послуги з профорієнтації можна отримати безпосередньо в приміщенні центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Обухів, вул. Чаплінського 3Б, записавшись на консультацію за номером тел. 5-36-79 або скориставшись сервісом «Електронна черга», на сайті  https://www.dcz.gov.ua/ де необхідно обрати консультацію залежно від мети: отримання консультації щодо вибору/зміни професії (тестування); отримання консультації з питань професійної орієнтації.

  • За допомогою спеціалізованих тестів та індивідуальної консультації фахівці допоможуть  з’ясувати Ваші професійні схильності та здібності, коло інтересів, життєві цілі та орієнтири. 
  • Ви маєте змогу пройти поглиблене тестування з метою вибору майбутньої професії та навчального закладу для її отримання.
  • Отримаєте вичерпну інформацію щодо професії, дізнаєтесь які професії наразі актуальні, а які канули в забуття.
  • Кваліфіковані фахівці проконсультують не тільки Вас, а й Ваших батьків, сформують рекомендації щодо побудови професійної кар’єри.

Правильний вибір професії – одна з умов успіху сучасної людини!

Показати ще
WordPress Lessons