НовиниНовини КиївщиниНовини ОбухівщиниОбухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Про відкриття пунктів обслуговування громадян в селах Обухівського району Германівці та Григорівці

Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє жителів Обухівського району, що з 01 листопада 2018 року почали свою роботу пункти обслуговування громадян в с. Германівка та с. Григорівка Обухівського району.

Прийом громадян в пункті обслуговування в с. Германівка буде проводитися в першу п’ятницю кожного місяця з 8-00 до 12-00 в приміщенні Германівської сільської ради головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Коваленко Людмилою Василівною за адресою:

08753, Обухівський район, с. Германівка,  вул. Богдана Хмельницького, 22,  тел. (04572) 34-447 та (04572) 34-443

Прийом громадян в пункті обслуговування в с. Григорівка буде проводитися в перший вівторок кожного місяця з 8-00 до 12-00 в приміщенні Григорівської сільської ради головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Гайвак Наталією Юріївною за адресою:

08750, Обухівський район, с. Григорівка,  вул. Героїв Майдану, 2, тел. (04572) 34-447 та (04572) 34-443.

Перелік послуг, які надаються в пунктах обслуговування громадян:

Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо).

Попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів управління.

Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прав та обов’язків платників ЄСВ та застрахованих осіб.

Прийом замовлень на видачу довідок: про розмір пенсії; про перебування на обліку; про заробітну плату за формою ОК5 (ОК2, ОК7), додаток 9, видача виготовлених довідок, оригіналів трудових книжок.

Допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення; видача пенсійного посвідчення.

Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.

Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.

Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

Прийом заяв та документів щодо: переведення виплати пенсії за новим місцем проживання; виплати пенсії за довіреністю; зміни способу виплати пенсії; поновлення виплати пенсії; перерахунку призначених пенсій; встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною; виплати недоотриманої пенсії. Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України, надання допомоги в користуванні ними.

Показати ще
WordPress Lessons