Обухівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Засідання круглого столу

01 грудня  2017 року  в приміщенні Обухівського міськрайонного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему «Забезпечення прав та соціальних гарантій осіб з інвалідністю», організоване управлінням соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації. В засіданні  прийняли участь Білоконь Г.І. – начальник управлінням соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації, Геля В.М. – директор  Обухівського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих, Салаєв В.М. – голова благодійної організації інвалідів «Пробудження», Коротченко В.В.- перший заступник начальника Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області, Назаренко С.А. – начальник Обухівського міськрайонного центру зайнятості, Коломієць Т.П. – начальник Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області, Лагоденко Н.І. – керівник відділу Обухівського бюро правової допомоги Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, представники місцевих засобів інформації.

Геля В.М. привітав присутніх з Міжнародним днем  інвалідів, доповів про здобутки свого підприємства, також вказав на проблеми, які постають на сьогоднішній час в зв’язку з проведенням медичної реформи, Салаєв  В.М.  звернув увагу на доступність підприємств і житлових будинків для осіб з інвалідністю.

Коротченко В.В. звернула увагу на те,  що важливим питанням на сьогодні є пенсійне забезпечення осіб з інвалідністю – учасників АТО і сімей, загинувших під час проведення АТО. Спеціалісти управління стараються мати на увазі кожну таку сім’ю, своєчасно надавати їм інформацію по питанням призначення пенсії по інвалідності та по втраті годувальника.

Керівники організацій надали роз’яснення та консультації по питанням, які цікавили присутніх.

IMG_20171201_113241260

Перший заступник начальника управління                                                             В.В. Коротченко

Показати ще
WordPress Lessons