Обухівське відділення Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

Набрав чинності наказ, яким затверджено нове Положення про реєстрацію фізичних осіб у державному реєстрі фізичних осіб-платників податків

Києво-Святошинська ОДПІ повідомляє, що 21.11.2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України № 822 від 29.09.2017 року «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у державному реєстрі фізичних осіб – платників податків», згідно з яким наказ Міністерства доходів і зборів України № 779 від 10.12.2013 року «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків», втратив чинність.

Наказом № 822 від 29.09.2017 року затверджено Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, яке розроблено у відповідності з нормами ст. 63 та ст. 70 гл. 6 розділу II Податкового кодексу України з метою визначення єдиної методики реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.

Звертаємо увагу, що з 21 листопада 2017 року скорочено строк реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (ДРФО) з 5 до 3 днів з дня подання заяви.

Крім того, громадяни України, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, мають можливість подати документи для реєстрації або внесення змін до ДРФО через будь-який контролюючий орган.

Також удосконалено процедуру отримання фізичними особами відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Заява може бути подана до контролюючого органу у паперовому вигляді або засобами електронного зв’язку в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

Інформацію щодо електронного сервісу можна отримати на веб-порталі ДФС у рубриці: фізичним особам/отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді.

Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру можна й у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету платника. Цей електронний сервіс надає можливість громадянам отримувати відомості про себе з Державного реєстру в електронному вигляді, не звертаючись до органу ДФС.

З текстом Наказу № 822 від 29.09.2017 року Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Києво-Святошинська ОДПІ

Показати ще
WordPress Lessons